Canım Sitesi 1 - Beşirli

 

Toplam İnşaat Alanı: 11328 m2 Arazi Büyüklüğü: 4625 m2 Yapı Sistemi: Radya Temel / Betonarme

Proje Özellikleri: 3 Blok 60 Daire 6 Dükkan

Genel Proje Özellikleri

Trabzon Beşirli Mevkii’nde inşa edilen 1. Kısım Canım Sitesi Konutları kendine özgü nitelikteki modern mimarisi ve konforu ile kentin batı girişinin ilk simge konutlarıdır.

Şehir merkezine, sağlık kurumlarına ( Numune, Fatih Devlet ve Özel Karadeniz Hastanesi ) 2 Km mesafede olan site; ulaşım kolaylığıyla, eğitim kurumlarına olan yakınlığı ve ulaşım imkanları ve çevresine verdiği değişim etkisiyle, eşsiz deniz manzarasıyla Trabzon’un batı yakasının ilk prestij konutları olarak dikkat çekiyor.

1. Kısım Canım Sitesi Konutları Akçaabat – Trabzon sahil yolu istikametinde 4625 m2 arazi üzerine inşa edildi. 11.328 m2 inşaat alanıyla, 11’er katlı 3 bloktan, 170 m2 lik 4+1 çift banyolu toplam 60 daire ve 6 dükkan bulunuyor.

Dairelerde; görüntülü diafon, merkezi ısıtma, ebeveyn banyosu, merkezi TV, telefon dağılımı, hazır mutfak ve banyo dolabı gibi bir çok ilkin gerçekleştiği projede, dairelerin fonksiyonel kullanımı ön planda tutulmuştur. Kendine özgü çevre düzenlemesiyle, daire sayısına göre açık otopark ve her blok için ayrı apartman görevlisi bulunur.
 

  
 

Neden Canım İnşaat ?
tecrübe
  1975 yılından beri biriken tecrübemizi, oluşturduğumuz her yaşam alanında kullanıyor, keşkelerden uzak yapılar inşa ediyoruz. Daha önce oluşturduğumuz yaşam alanlarını sitemizden inceleyebilirsiniz.
güçlü sermaye
  Canım İnşaat, projelerini güçlü alt yapısı ve kendi öz sermayesi ile tamamlar. Bu da beklenmedik gecikmelerin, daha uyguna inşa etmek adına alınan kararların önlenmesinde büyük rol oynar.
alım avantajları
  Canım İnşaat, projelerinde erken alım avantajları, anlaşmalı bankalarla projeye özel kredi oranları gibi avantajlar sunmaktadır. Detaylı bilgi için bize ulaşın.
zamanında teslim
  Canım İnşaat projelerinde zamandan kaybetmez, söz verilen tarihte veya daha öncesinde yaşam alanınıza eksiksiz şekilde kavuşursunuz.
kalite
  Sadece inşaat sektöründe değil, faaliyet gösterdiğimiz her alanda kullanılan malzemeye, işçiliğe ve hizmete çok önem veriyor, standartların üzerinde yapılar oluşturmaya devam ediyoruz.
lokasyon
  Planladığımız tüm projeler sadece bu günün değil, geleceğin de şehrin önemli lokasyonlarında yer almakla kalmayıp, bulunduğu bölgede merkez halini almış projelerdir.

 

 

Canım Sitesi 1 ve Canım Sitesi 2 Beşirli Tanıtım Videosu

 
     

Hakkımızda

Canım İnşaat Web

Canım Petrol Web

 

 

Satışı Devam Eden Projeler

Satışı Tamamlanan Projeler

Planlanan Projeler

 

 

 

İletişim & Ulaşım

 

 

 

2016- Canım İnşaat & Petrol Resmi Web Sayfası. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu Site Canım Bünyesinde Hazırlanmış Olup, İçeriğindeki Tüm Görsel ve Yazılı Dökümanlar Canım İnşaat & Petrol'e aittir. İzinsiz Kopyalanması ve Kullanımı Kesinlikle Yasaktır.