Canım İnşaat ve Petrol olarak 1975 yılından bu yana oluşturduğumuz her projede güncelliği, kaliteyi ve samimiyeti temel ilkemiz saydık.

40 yıldır olduğu gibi; maddi kazancı bulduğumuz yerde değil, şehrimize; nitelikli, kullanılabilir, değeri her geçen gün artan yapılar, hizmet ve ürünler sunmaya devam edeceğiz.       

 

Sunumu İzleyebilmeniz İçin Adobe Flash Player Eklentisi Kurulu Olmalı.

  

 

Hızla büyüyen ve gelişen ülkemizin temel ihtiyaçlarının başında gelen yaşanabilir güvenli, kaliteli ve konforlu yaşam alanları; inşaat sektörünün bilinçli bir şekilde yürütebilmenin önemini katıyla artırmaktadır.

 

İnşaat sektörü, sadece bireylere sağladığı yaşam alanları ile değil, sektörüne bağlı 200 den fazla alt sektörün ürettiği mal ve hizmete de talep yaratan konumda olup, bu yaygın etki, sektörün “ Türkiye ve Trabzon Ekonomisinin Temel Lokomotifi “ olma vasfının da en temel göstergesidir.

 

Bundan öncesine kadar; mesleki yeterliliği olmayan kişiler tarafından kar amaçlı yapılmış niteliksiz yapılar, denetimsiz ve şehircilik anlayışına yakışmayan çarpık yapılaşmanın ve mevzuata aykırı yapılan yapıların malzeme kalitesizliği günümüzde, olumsuzlukları daha belirgin bir şekilde görülmektedir.

 

Ama eskiye oranla bu günderde pek çok iyi gelişmeler de var: Kaliteli ve konforlu yaşam standartlarında yaşam alanlarının oluşması, yapıların bağlı bulunulan kurumlar ve denetçileri tarafından ciddi şekilde kontrol edilip mevzuata, standartlarına ve yaşanılabilir şehircilik anlayışına göre yapılması, hem inşaat sektörü hem de ev sahibi olmak isteyen aileler için güzel gelişmeler.

 

Tüketicilerin artık eskisinden daha bilinçli, bilgili ve sorgulayıcı hareket ettiği, ilgi gösterdiği projelerde firmaların ve projelerin yapısını incelemeye başladığı, projelerin hukuki, tapusal, yapısal ve mevzuatlara uygunluğunu araştırıp sorguladığı yeni bir dönemdeyiz artık.

 

Canım İnşaat olarak 1975 yılından bu yana oluşturduğumuz her proje ve yarattığımız yaşam alanları; şehrimizde sürekli karşılaştığımız sadece kar amacı ile yapılmış, zamanla değişen çevreye hem yapısal hem de görsel olarak uyum sağlamayan ve şehrin doğal dokusunu bozan yapılardan değil, kurulduğu bölgenin çehresini bozan eski binaları yıkarak modern şehircilik anlayışına uygun, şehre nefes aldıran yeşil alanlarını yok etmeden kentsel dönüşüm projelerini uygulayarak modern yapıların ilk zamandan beri yapılması, o bölgenin değerini artırarak cazibe merkezi haline gelmesini sağlamış projelerdir. Tecrübesiz yaklaşımların zorluğuna rağmen, insanların hak ettikleri bir çevrede yaşayabilmeleri için yılmadan çalıştık. Güncelliğini yitirmeyen, zamanın ötesinde yapılarla binlerce aileye güven dolu bir geleceğin anahtarını teslim ettik.

 

Hedeflediğimiz başarıya ulaşabilmek için; müşterilerimizin istek ve beklentilerine son derece önem vermeyi ve onları bir çözüm ortağı, bir danışman gibi görmeyi temel ilke benimseyerek hareket ettik. Sadece maddi kazanç odaklı bir düşünce içerisinde hiçbir zaman olmadık ve sosyal sorumluluklarımızın bilincinde hareket ettik. Bunu müşteri ve dostlarımıza her zaman hissettirdik.

  

İnşaat sektöründe olduğu gibi zamanla atıldığımız farklı sektörlerde de takip eden değil, her zaman takip edilen konumda olmayı, Trabzon halkına ve ekonomisine en iyi ürünleri ve hizmeti kaliteli bir şekilde sunmayı görev bildik.

  

Trabzon Beşirli’de, Havalimanı’nda ve son olarak Yıldızlı’da kurduğumuz Canım Petrol-Shell Akaryakıt İstasyonları ile Trabzon’a ve çevre bölgeye ürün ve hizmetin en iyisini sunmaya devam ediyoruz.

  

Tüm bu faaliyetlerimizle bu güne kadar binden fazla değerli ve nitelikli yaşam alanları, yarım milyar USD’ye yaklaşan toplam işlem hacmi ile yarattığı işgücü istihdamı ve katma değerle, ülkemizde ve şehrimize katkıda bulunmuş örnek bir kuruluş olarak öncülük etmeye çalıştık.

  

Şimdi Canım Şirketleri olarak ülkemize ve şehrimize inşaat ve akaryakıt istasyonu sektörlerinde, aynı hizmet anlayışı ve vizyonla hizmet etmeye devam etmekteyiz. 47 yıldır olduğu gibi; maddi kazancı bulduğumuz yerde değil, şehrimize; nitelikli, kullanılabilir, değeri her geçen gün artan yapılar, hizmet ve ürünler sunmaya devam edeceğiz.

  

  

En içten selam, saygı ve sevgilerimizle,

 

Yönetim Kurulu

 

 
 
 
     

Hakkımızda

Canım İnşaat Web

Canım Petrol Web

 

 

Satışı Devam Eden Projeler

Satışı Tamamlanan Projeler

Planlanan Projeler

 

 

 

İletişim & Ulaşım

 

 

 

2016- Canım İnşaat & Petrol Resmi Web Sayfası. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu Site Canım Bünyesinde Hazırlanmış Olup, İçeriğindeki Tüm Görsel ve Yazılı Dökümanlar Canım İnşaat & Petrol'e aittir. İzinsiz Kopyalanması ve Kullanımı Kesinlikle Yasaktır.