Canım Sitesi 4 - Yıldızlı

 

Toplam İnşaat Alanı:  9155 m2  Arazi B.: 1516,29 m2    Yapı Sistemi.: Radya Temel / Betonarme

Keşif Bedeli: 2.690.400 $     Proje Özellikleri: 2 Blok 36 Daire 4 Dükkan,  185 m2 Daireler

Genel Proje Özellikleri
Yıldızlı Beldesi'nin en güzide mevkisinde inşa edilen 4. Kısım Canım Sitesi Konutları; 2 bloktan, 185 m2 büyüklükte 36 daire ve 4 dükkandan oluşmaktadır.

Sahip olduğu eşsiz panoraması ve kendine özgü mimari yapısıyla aynı olan 3. Kısım Canım Sitesi Konutları ile yan yana olması nedeniyle bölgede görsel bir bütünlük sağlanmıştır.

Neden Canım İnşaat ?
tecrübe
  1975 yılından beri biriken tecrübemizi, oluşturduğumuz her yaşam alanında kullanıyor, keşkelerden uzak yapılar inşa ediyoruz. Daha önce oluşturduğumuz yaşam alanlarını sitemizden inceleyebilirsiniz.
güçlü sermaye
  Canım İnşaat, projelerini güçlü alt yapısı ve kendi öz sermayesi ile tamamlar. Bu da beklenmedik gecikmelerin, daha uyguna inşa etmek adına alınan kararların önlenmesinde büyük rol oynar.
alım avantajları
  Canım İnşaat, projelerinde erken alım avantajları, anlaşmalı bankalarla projeye özel kredi oranları gibi avantajlar sunmaktadır. Detaylı bilgi için bize ulaşın.
zamanında teslim
  Canım İnşaat projelerinde zamandan kaybetmez, söz verilen tarihte veya daha öncesinde yaşam alanınıza eksiksiz şekilde kavuşursunuz.
kalite
  Sadece inşaat sektöründe değil, faaliyet gösterdiğimiz her alanda kullanılan malzemeye, işçiliğe ve hizmete çok önem veriyor, standartların üzerinde yapılar oluşturmaya devam ediyoruz.
lokasyon
  Planladığımız tüm projeler sadece bu günün değil, geleceğin de şehrin önemli lokasyonlarında yer almakla kalmayıp, bulunduğu bölgede merkez halini almış projelerdir.

 

 

Canım Sitesi 3 - Canım Sitesi 4 ve Canım Apartmanı Yıldızlı Tanıtım Videosu

 
     

Hakkımızda

Canım İnşaat Web

Canım Petrol Web

 

 

Satışı Devam Eden Projeler

Satışı Tamamlanan Projeler

Planlanan Projeler

 

 

 

İletişim & Ulaşım

 

 

 

2016- Canım İnşaat & Petrol Resmi Web Sayfası. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu Site Canım Bünyesinde Hazırlanmış Olup, İçeriğindeki Tüm Görsel ve Yazılı Dökümanlar Canım İnşaat & Petrol'e aittir. İzinsiz Kopyalanması ve Kullanımı Kesinlikle Yasaktır.