Canım Sitesi 2 - Beşirli

 

Toplam İnşaat Alanı: 9155 m2 Arazi Büyüklüğü: 1516,29 m2  Yapı Sist.: Radya Temel / Betonarme 

Proje Özellikleri: 2 Blok    36 Daire    4 Dükkan,   185 m2 Daireler

Genel Proje Özellikleri
Kentinin batı girişinde bulunan 2. Kısım Canım Sitesi Konutları 10’ar katlı 3 bloktan, 54 daire ve 6 dükkandan oluşmaktadır.

Modern ve kaliteli inşaat malzemeleriyle inşa edilen yapı; eşsiz manzarasıyla kendine ait çevre düzeni, açık otoparkıyla ve 1. Kısım Canım Sitesi Konutlarına komşu olmasıyla kentin batı girişinde göz alıcı şekilde dikkat çekmektedir.

 

Neden Canım İnşaat ?
tecrübe
  1975 yılından beri biriken tecrübemizi, oluşturduğumuz her yaşam alanında kullanıyor, keşkelerden uzak yapılar inşa ediyoruz. Daha önce oluşturduğumuz yaşam alanlarını sitemizden inceleyebilirsiniz.
güçlü sermaye
  Canım İnşaat, projelerini güçlü alt yapısı ve kendi öz sermayesi ile tamamlar. Bu da beklenmedik gecikmelerin, daha uyguna inşa etmek adına alınan kararların önlenmesinde büyük rol oynar.
alım avantajları
  Canım İnşaat, projelerinde erken alım avantajları, anlaşmalı bankalarla projeye özel kredi oranları gibi avantajlar sunmaktadır. Detaylı bilgi için bize ulaşın.
zamanında teslim
  Canım İnşaat projelerinde zamandan kaybetmez, söz verilen tarihte veya daha öncesinde yaşam alanınıza eksiksiz şekilde kavuşursunuz.
kalite
  Sadece inşaat sektöründe değil, faaliyet gösterdiğimiz her alanda kullanılan malzemeye, işçiliğe ve hizmete çok önem veriyor, standartların üzerinde yapılar oluşturmaya devam ediyoruz.
lokasyon
  Planladığımız tüm projeler sadece bu günün değil, geleceğin de şehrin önemli lokasyonlarında yer almakla kalmayıp, bulunduğu bölgede merkez halini almış projelerdir.

 

 
FOTOĞRAF ARŞİVİ
 

Canım Sitesi 1 ve Canım Sitesi 2 Beşirli Tanıtım Videosu

     

Hakkımızda

Canım İnşaat Web

Canım Petrol Web

 

 

Satışı Devam Eden Projeler

Satışı Tamamlanan Projeler

Planlanan Projeler

 

 

 

İletişim & Ulaşım

 

 

 

2016- Canım İnşaat & Petrol Resmi Web Sayfası. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu Site Canım Bünyesinde Hazırlanmış Olup, İçeriğindeki Tüm Görsel ve Yazılı Dökümanlar Canım İnşaat & Petrol'e aittir. İzinsiz Kopyalanması ve Kullanımı Kesinlikle Yasaktır.