Canım Sitesi 5 - Yıldızlı

Bölgenin yeni, modern ve çağdaş yaşam merkezlerinden Yıldızlı Beldesi'nde inşa edilen 5. Kısım Canım Sitesi Konutları; çevresine verdiği değişim rüzgarlarıyla nitelikli bir yapıdır.
 

Genel Proje Özellikleri
5. Kısım Canım Sitesi Konutları Akçaabat - Trabzon sahil yolunun, eğitim kurumunun ve beldedeki özel hastanenin yanı başında olup, KTÜ Eğitim Fakültesi yerleşkesine 750 metre, Söğütlü Beldesi'ndeki devlet hastanesine 1.5, Trabzon şehir merkezine 6 km. mesafede bulunan konutlar; 3033,23 m2 arazi üzerine 15.094 m2 inşaat alanı ile 11'er katlı 3 blokdan oluşmaktadır.

150 m2 den 180 m2 ye kadar değişen 72 adet farklı büyüklüklerde daire ve 5 dükkandan oluşmaktadır. Kapalı ve açık otopark, kapalı otoparka ulaşım şeklinde çift asansör, daire içinden bağlantılı yangın merdiveni ve kullanılan malzemelerin kalitesi gibi bir çok özelliği içinde barındırıyor.

Neden Canım İnşaat ?
tecrübe
  1975 yılından beri biriken tecrübemizi, oluşturduğumuz her yaşam alanında kullanıyor, keşkelerden uzak yapılar inşa ediyoruz. Daha önce oluşturduğumuz yaşam alanlarını sitemizden inceleyebilirsiniz.
güçlü sermaye
  Canım İnşaat, projelerini güçlü alt yapısı ve kendi öz sermayesi ile tamamlar. Bu da beklenmedik gecikmelerin, daha uyguna inşa etmek adına alınan kararların önlenmesinde büyük rol oynar.
alım avantajları
  Canım İnşaat, projelerinde erken alım avantajları, anlaşmalı bankalarla projeye özel kredi oranları gibi avantajlar sunmaktadır. Detaylı bilgi için bize ulaşın.
zamanında teslim
  Canım İnşaat projelerinde zamandan kaybetmez, söz verilen tarihte veya daha öncesinde yaşam alanınıza eksiksiz şekilde kavuşursunuz.
kalite
  Sadece inşaat sektöründe değil, faaliyet gösterdiğimiz her alanda kullanılan malzemeye, işçiliğe ve hizmete çok önem veriyor, standartların üzerinde yapılar oluşturmaya devam ediyoruz.
lokasyon
  Planladığımız tüm projeler sadece bu günün değil, geleceğin de şehrin önemli lokasyonlarında yer almakla kalmayıp, bulunduğu bölgede merkez halini almış projelerdir.

 

 
FOTOĞRAF ARŞİVİ
       
 
     

Hakkımızda

Canım İnşaat Web

Canım Petrol Web

 

 

Satışı Devam Eden Projeler

Satışı Tamamlanan Projeler

Planlanan Projeler

 

 

 

İletişim & Ulaşım

 

 

 

2016- Canım İnşaat & Petrol Resmi Web Sayfası. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu Site Canım Bünyesinde Hazırlanmış Olup, İçeriğindeki Tüm Görsel ve Yazılı Dökümanlar Canım İnşaat & Petrol'e aittir. İzinsiz Kopyalanması ve Kullanımı Kesinlikle Yasaktır.