CANIM VADİYAKA Beşirli 9. Kısım

Şehrin en popüler semti Beşirli' de 7 bloktan oluşan Canım VADİYAKA Beşirli  9.Kısım, lüks detayları, modern mimarisi, manzarası, hem şehir merkezine hem de bölgedeki sosyal alanlara ve kurumlara gerek yakınlığı, gerekse ulaşım kolaylığı ile Canım İnşaat'ın gözde projelerinden biridir.

Yapımı devam eden kuzey çevre yolu projesi, Beşirli sosyal alanları, sahil yürüyüş yolu, yeni Sahil Gülcemal Projesi  ve Akyazı stadı projelerine olan yakınlığı ile değeri her geçen gün artan Canım VADİYAKA Beşirli  9.Kısım lüks bir yaşam alanı ve yatırım fırsatı sunuyor.

Genel Proje Özellikleri

YÜZME HAVUZU

ÇOCUK OYUN PARKI

SOSYAL ALAN HAZIRLIĞI ( KREŞ, FITNESS, SİNAMA ODASI, DEPO GİBİ )

KAMELYALAR

AÇIK - KAPALI OTOPARK

SU DEPOSU

GÜVENLİ SİTE GİRİŞİ

GÖREVLİ DAİRELERİ

GENİŞ BİNA MERDİVENLERİ

YANGIN MERDİVENİ

EBEVEYN BANYOSU

ÇAMAŞIR ODASI - ARDİYE

GİYİNME ODASI

DAİRELERDE KLİMA ALTYAPISI

DOĞALGAZ

FİBER İNTERNET

GENİŞ BALKON

1. SINIF MALZEME VE ALTYAPI

KATLAR ARASI ISI VE SES YALITIMI

 

GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMİ

GENİŞ ASANSÖR

DAİRE İÇİ AHŞAP DOĞRAMA MOBİLYA KAPILAR

MODERN ANKASTRE MUTFAK

AKRİLİK GRANİT MUTFAK TEZGAHI

MODERN BANYO DOLAPLARI

DAİRE İÇİ LED VE SPOT AYDINLATMALAR

KONFORLU KAT PLANI

 

 

CANIM VADİYAKA Beşirli 9. Kısım Kuş Bakışı ( 10.04.2016 )

     

Neden Canım İnşaat ?
tecrübe
  1975 yılından beri biriken tecrübemizi, oluşturduğumuz her yaşam alanında kullanıyor, keşkelerden uzak yapılar inşa ediyoruz. Daha önce oluşturduğumuz yaşam alanlarını sitemizden inceleyebilirsiniz.
güçlü sermaye
  Canım İnşaat, projelerini güçlü alt yapısı ve kendi öz sermayesi ile tamamlar. Bu da beklenmedik gecikmelerin, daha uyguna inşa etmek adına alınan kararların önlenmesinde büyük rol oynar.
alım avantajları
  Canım İnşaat, projelerinde erken alım avantajları, anlaşmalı bankalarla projeye özel kredi oranları gibi avantajlar sunmaktadır. Detaylı bilgi için bize ulaşın.
zamanında teslim
  Canım İnşaat projelerinde zamandan kaybetmez, söz verilen tarihte veya daha öncesinde yaşam alanınıza eksiksiz şekilde kavuşursunuz.
kalite
  Sadece inşaat sektöründe değil, faaliyet gösterdiğimiz her alanda kullanılan malzemeye, işçiliğe ve hizmete çok önem veriyor, standartların üzerinde yapılar oluşturmaya devam ediyoruz.
lokasyon
  Planladığımız tüm projeler sadece bu günün değil, geleceğin de şehrin önemli lokasyonlarında yer almakla kalmayıp, bulunduğu bölgede merkez halini almış projelerdir.

 

 

KUSURSUZ BİR YATIRIM FIRSATI

 
CANIM VADİYAKA BEŞİRLİ 9.KISIM önemli merkezlere, şehrin yeni yüzü projelere, denize ve doğaya olan yakınlığı, yakın gelecekte merkez halini alacak mevkisi, mimarisi, kaliteli işçiliği ve prestijli bilinirliliği ile mükemmel bir yaşam alanı olmasının yanı sıra tüm CANIM projelerinde olduğu gibi gelecek için de harika bir yatırım fırsatı sunuyor.
 

     

Hakkımızda

Canım İnşaat Web

Canım Petrol Web

 

 

Satışı Devam Eden Projeler

Satışı Tamamlanan Projeler

Planlanan Projeler

 

 

 

İletişim & Ulaşım

 

 

 

2016- Canım İnşaat & Petrol Resmi Web Sayfası. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu Site Canım Bünyesinde Hazırlanmış Olup, İçeriğindeki Tüm Görsel ve Yazılı Dökümanlar Canım İnşaat & Petrol'e aittir. İzinsiz Kopyalanması ve Kullanımı Kesinlikle Yasaktır.